Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Starostwo Powiatowe w Kutnie - "Posiłek w szkole i w Domu"

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

"Posiłek w szkole i w Domu"

W dniu 29 czerwca 2020 roku została zawarta umowa nr 224/2020 z Wojewodą Łódzkim w ramach wieloletniego rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu".

Zakończenie realizacji zadania: 31 grudnia 2020 roku.

W ramach otrzymanego wsparcia finansowego "Posiłek w szkole i w domu" została dosposażona stołówka szkolna - kuchnia i jadalnia oraz poprawiony standard obecnie funkcjonującej stołówki szkolnej.

Wspracie finansowe zostało wykorzystane na zakup sprzętu umożliwiającego ergonomiczne i bezpieczne przygotowanie potraw. zakupiono urządzenia wolnostojące typu: bemar gastronomiczny, piec konwekcyjny, patelnię elektryczną, kociołki warzelne przechylne elektryczne, zmywarkę gastronomiczną, obieraczkę, szatkowicę elektryczną, gofrownicę, aby zastąpić dotąd istniejący stary sprzęt i uzupełnić kuchnię o konieczny sprzęt gastronomiczny. Ponadto kuchnię doposażono w naczynia i przybory kuchenne, które umożliwiają sprawne przygotowywanie posiłków w oparciu o nowoczesne technologie i warsztat gastronomiczny.

Całkowity koszt realizacji zadania to 69.800,00 zł z czego wartość wsparcia finansowego wyniosła 55.840,00 zł.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-05-26 13:53przez:
Opublikowano:2021-01-20 13:54przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:1830

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo